Lajmet e Kompanisë

 • Mos e detyroni ftohësin të funksionojë pasi të ketë alarmin!

  Sistemi i kontrollit të ftohësit ka lloje të mbrojtjes dhe alarmin përkatës për t'i kujtuar përdoruesit ose teknikut NDALO CHILLER & KONTROLLO PROBLEMIN.Por kryesisht ata e injorojnë alarmin, vetëm rivendosin alarmin dhe ndezin vazhdimisht ftohësin, por kjo do të sjellë dëme të mëdha ndonjëherë.1. Alarmi i shpejtësisë së rrjedhës: nëse alarmi duhet...
  Lexo më shumë
 • Festa e Festës së Pranverës nga 7 deri më 22 shkurt

  Të nderuar, Ne do të fillojmë pushimet nga 7 Shkurti për Festën e Festës së Pranverës dhe do të fillojmë punën më 23 Shkurt. Nëse keni ndonjë gjë urgjente, ju lutemi na telefononi në numrin e telefonit, +86 15920056387 Faleminderit dhe përshëndetje, SHENZHEN HERO-TECH FRIGERATION EQUIPMENT CO. , LTD Shtoni: Ndërtesa 34, Parku Industrial Dayangtian...
  Lexo më shumë
 • Festimi i 20-vjetorit

  Gëzuar ditëlindjen HERO-TECH GROUP Në datën 18 Gusht, HERO-TECH filloi si një kompani tregtare.2010, SHENZHEN HERO-TECH filloi si një prodhues profesionist i pajisjeve ftohëse industriale.2012, kompania e importit dhe eksportit Longstar filloi si korporata e dytë filial;201...
  Lexo më shumë
 • Njoftimi Zyrtar

  Lexo më shumë
 • Sezoni i nxehtë për porositë e ftohësit të ujit

  Pas pushimeve të shkurtra të Festivalit të Pranverës, ne hyjmë në një orar shumë të ngjeshur pune.Sepse klientët vendas kanë bërë tashmë porosi para pushimeve dhe duhen pas përfundimit të pushimeve, dhe porositë e klientëve të huaj po vijnë në numër të madh për shkak të verës që po vjen, veçanërisht distributorët tanë...
  Lexo më shumë
Baidu
map