Ekspozitat

 • Shërbim ekspozimi, jemi shumë seriozë

  Ndërsa kompania rritet dhe partnerët inkurajojnë, Ne po ndjekim ekspozita të mëdha gjithnjë e më shumë, në mënyrë që të mund të njihemi më mirë me klientët.Stafi ynë profesional i shitjeve dhe teknikët me përvojë do të marrin pjesë në ekspozitë për t'ju ofruar shërbim në kohë dhe efikas.Ne do të...
  Lexo më shumë
 • Kodi i ftesës për Chinaplas 2018

  Letër ftese nga HERO-TECH për CHINAPLAS 2018 Të nderuar, Ne do të marrim pjesë në Chinaplas 2018 në Shanghai Kinë, nëse vini dhe keni nevojë për letër ftese, ju lutemi na kontaktoni përmes emailit Përshëndetje, SALES TEAM HERO-TECH GROUP CO., LTD
  Lexo më shumë
 • NPE2018

  HERO-TECH do të marrë pjesë në NPE 2018 në SHBA
  Lexo më shumë
 • Chinaplas 2018 në Shangai

  HERO-TECH do të marrë pjesë në Chinaplas 2018 në Shanghai Booth nr.: 7.1D75 Mirë se vini të na vizitoni!
  Lexo më shumë
 • Indonezia e plastikës dhe gomës 2017

  HERO-TECH & Airindo marrin pjesë në Plastic&Rubber Indonesia 2017 15-18 nëntor 2017
  Lexo më shumë
 • PrintPackPlas Philippines 2017 Përfundoi

  Kabina: Hall3 P18 Data: 12 deri më 14 tetor 2017 Është hera e parë që erdhëm në Filipine për ekspozitën profesionale të makinerive plastike.Në fakt nuk prisnim gjendje të mirë apo më shumë vizitorë.Por është shumë më mirë nga sa prisnim, vizitorët më shumë se në Tajlandë, Malajzi, Vietnam dhe visi...
  Lexo më shumë
 • PackPrintPlas Filipine 2017

  HERO-TECH ATTEND PPP PHILLIPINES 2017 Numri i kabinës: P22B Data: 12-14 Tetor, 2017 Ftohësi mostër: Ftohësi industrial me ftohje me ajër Modeli: HTI-5A Kapaciteti ftohës: 14,5 kw Kompresori: SANYO Ftohësi: R407C Gama e temperaturës së kontrollit: R407C Minimal i kontrollit të temperaturës: Avulluesi: Rezervuari SS me spirale bakri
  Lexo më shumë
 • Mirë se vini të vizitoni HERO-TECH gjatë ekspozitës CHINAPLAS 2017

  CHINAPLAS 2017—–Ekspozitat e 31-ta Ndërkombëtare mbi Industritë e Plastikës dhe Gomës.HERO-TECH STENDA NR.:HALL 2.2 L31 Data: 16-19 maj 2017 Ora e hapjes: 9:30-17:00 Vendi: Kompleksi i Panairit të Import & Eksportit të Kinës, Pazhou, Guangzhou, PR Kinë Mirë se vini në Vizitën tonë për Diskutim ...
  Lexo më shumë
Baidu
map