Изложби

 • Изложбена служба, ние сме многу сериозни

  Како што расте компанијата и се охрабруваат партнерите, ние се повеќе присуствуваме на големи изложби, за да можеме подобро да се запознаеме со клиентите.Нашиот професионален продажен персонал и искусни техничари ќе присуствуваат на изложбата за да ви обезбедат навремена и ефикасна услуга.Ние ќе...
  Прочитај повеќе
 • Шифра за покана за Chinaplas 2018

  Писмо со покана од HERO-TECH за CHINAPLAS 2018 Почитувани, ќе присуствуваме на Chinaplas 2018 во Шангај Кина, доколку дојдете и ви треба писмо за покана, ве молиме контактирајте не преку е-пошта Со почит, ТИМ ЗА ПРОДАЖБА HERO-TECH GROUP CO., LTD
  Прочитај повеќе
 • NPE2018

  HERO-TECH ќе присуствува на NPE 2018 во САД
  Прочитај повеќе
 • Chinaplas 2018 во Шангај

  HERO-TECH ќе присуствува на Chinaplas 2018 во Шангај Бут бр.: 7.1D75 Добредојдовте посетете не!
  Прочитај повеќе
 • Пластика и гума Индонезија 2017 година

  HERO-TECH & Airindo присуствуваат на Plastic&Rubber Indonesia 2017 15-18 ноември 2017 г.
  Прочитај повеќе
 • PrintPackPlas Филипини 2017 година заврши

  Штанд: Сала 3 P18 Датум: 12 до 14 октомври 2017 година Првпат дојдовме на Филипините на изложбата за професионални пластични машини.Всушност, не очекувавме добра состојба или повеќе посетители.Но, тоа е многу подобро отколку што очекувавме, посетителите повеќе отколку во Тајланд, Малезија, Виетнам и визи...
  Прочитај повеќе
 • PackPrintPlas Филипини 2017 година

  HERO-TECH ATTEND PPP PHILLIPINES 2017 Број на штанд: P22B Датум: 12-14 октомври 2017 Чилер примерок: Индустриски чилер со воздушно ладење Модел: HTI-5A Капацитет на ладење: 14,5 kw Компресор: SANYO Ладилно средство: R407C Опсег на контрола на температурата: Испарувач: СС резервоар со бакарен калем
  Прочитај повеќе
 • Добредојдовте да ја посетите HERO-TECH за време на изложбата CHINAPLAS 2017

  CHINAPLAS 2017 - 31-та меѓународна изложба за пластика и гума индустрии.HERO-TECH BOTH BR.: HALL 2.2 L31 Датум: 16-19 мај 2017 година Отворање: 9:30-17:00 Место: China Import & Export Fair Complex, Pazhou, Guangzhou, PR Кина Добредојдовте да го посетите нашиот штанд за дискусија ...
  Прочитај повеќе
Baidu
map